ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ ЗАГИБЛИМ У ВОЛНОВАСІ ВОЇНАМ ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ

.

22 травня 2014 року під містечком Волноваха, що на Донеччині, було розстріляно блокпост Окремої механізованої бригади, яка дислокується у Володимирі-Волинському. Кількість жертв збільшилася порівняно із ранком. Проте ще не всі імена відомі навіть родинам.

Ігуменія Стефана (Бандура), духовенство та сестри Святогорського Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря висловлюють щирі співчуття родинам, які втратили своїх близьких та розділяють їхнє горе.

Низько схиляємо голову перед батьками, які втратили своїх синів. Дружинам бажаємо мужності та терпіння. Осиротілим діткам – Божої ласки.

Вчора, напередодні вечірнього Богослужіння і сьогодні вранці- під час Божественної Літургії возносились заупокійні молитви за синів Волинської землі. І надалі в обителі возносятимуться посилені молитви за мир в Україні та молитимуть Милосердного Бога, заради збереження нашої держави та віруючих людей у єдності.

Зимненський монастир в особі матінки Стефани, готовий надати родинам загиблих та поранених матеріальну й духовну підтримку.