ТРЕТЯ НЕДІЛЯ - ХРЕСТОПОКЛОННА. ЧОМУ ?

.

Ця неділя (11 березня) — середина Великого Посту. Хрестопоклонною вона називається тому, що в цей період Посту з вівтаря виноситься для поклоніння прикрашений квітами Хрест. Хрест знаходиться посеред храму до п’ятниці 4-ї седмиці Великого посту.

СВЯТОГОРСЬКИЙ ЗИМНЕНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР презентує ЦЕРКОВНИЙ КАЛЕНДАР на 2018 рік

.

До вшанування Чудотворної Святогорської Зимненської ікони Пресвятої Богородиці (23 -24 вересня) стараннями настоятельки монастиря іг hentai porn уменії Стефани (Бандури) у світ вийшов Православний Церковний календар на 2018 рік.

Про прикмети, обряди та забобони на Трійцю – архімандрит Полікарп (Линенко)

.

Що таке забобони і чому ми в них віримо?

4 червня Церква молитовно згадуватиме День народження Церкви – П’ятидесятницю. Трійця в українського народу – одне з найшановніших та улюблених свят. Проте з так званими Зеленими святами пов’язано чи не рекордна кількість різних забобон і прикмет.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ попросив прокоментувати деякі з цих обрядів та розповісти про ставлення Церкви до таких речей уставника Києво-Печерської Лаври архімандрита Полікарпа (Линенка).

Богословсько-канонічна комісія відповіла на чисельні звернення вірян щодо введення в обіг електронних паспортів

.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Богословсько-канонічна комісія при Священному Синоді УПЦ розглянула численні звернення віруючих УПЦ з приводу єдиного демографічного реєстру та введення в обіг так званих електронних паспортів, які містять чіп.

Вперше в історії зустріч Папи Римського і Патріарха Московського

.

12 лютого, вперше в історії відбулася зустріч Папи Римського і Патріарха Московського і всієї Русі. Подія, що має історичне значення, готувалася протягом двох років і відбулася на Кубі, у Гавані. У зустрічі барав участь керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський Антоній. В результаті переговорів предстоятелів двох найбільших християнських церков світу було прийнято спільну декларацію.