СВЯТОГОРСЬКИЙ ЗИМНЕНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР презентує ЦЕРКОВНИЙ КАЛЕНДАР на 2018 рік

.

До вшанування Чудотворної Святогорської Зимненської ікони Пресвятої Богородиці (23 -24 вересня) стараннями настоятельки монастиря ігуменії Стефани (Бандури) у світ вийшов Православний Церковний календар на 2018 рік.

Про прикмети, обряди та забобони на Трійцю – архімандрит Полікарп (Линенко)

.

Що таке забобони і чому ми в них віримо?

4 червня Церква молитовно згадуватиме День народження Церкви – П’ятидесятницю. Трійця в українського народу – одне з найшановніших та улюблених свят. Проте з так званими Зеленими святами пов’язано чи не рекордна кількість різних забобон і прикмет.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ попросив прокоментувати деякі з цих обрядів та розповісти про ставлення Церкви до таких речей уставника Києво-Печерської Лаври архімандрита Полікарпа (Линенка).

Богословсько-канонічна комісія відповіла на чисельні звернення вірян щодо введення в обіг електронних паспортів

.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Богословсько-канонічна комісія при Священному Синоді УПЦ розглянула численні звернення віруючих УПЦ з приводу єдиного демографічного реєстру та введення в обіг так званих електронних паспортів, які містять чіп.

Вперше в історії зустріч Папи Римського і Патріарха Московського

.

12 лютого, вперше в історії відбулася зустріч Папи Римського і Патріарха Московського і всієї Русі. Подія, що має історичне значення, готувалася протягом двох років і відбулася на Кубі, у Гавані. У зустрічі барав участь керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський Антоній. В результаті переговорів предстоятелів двох найбільших християнських церков світу було прийнято спільну декларацію.

РАДО ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІНЯ З НАГОДИ ШАНУВАННЯ ЗИМНЕНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ 23-24 ВЕРЕСНЯ

.

23 вересня (середа)

17-00 Всенічна. Архієрейським чином.

24 вересня (четвер)

0-00 Акафіст Святогірській Зимненські іконі Божої Матері. 
1-00 hentai porn Божественна Літургія. Архієрейським чином.
7-00 Водосвятний молебень біля джерела прп. Варлаама ігум. Києво-Печерського
7-30 Заупокійна літія в печерному храмі прп. Варлаама ігум. Києво-Печерського

9-00 Божественна Літургія. Хресний хід.