Многії літа Отцю Олександру

.

Вітаємо протоієрея Олександра Гончарука, священика Зимненського жіночого монастиря із Днем Небесного покровителя. Нехай Святий Благовірний Князь Олександр Невський чує Ваші молитви та покровительствує на кожному життєвому кроці.

Літургія на Введення - 2019

.

4 грудня 2019 року, у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії у Зимненському жіночому монастирі пройшли уставні богослужіння.

Введення у храм Пресвятої Богородиці – свято, яке прийшло до нас з церковного передання. У цей день християни згадують, як святі Іоаким і Анна привели трирічну Діву Марію в Єрусалимський Храм. Так батьки Богородиці виконали свою обітницю присвятити довгоочікувану дочку Богу.

НАША ОБИТЕЛЬ ПРОСЛАВИЛА ПРЕПОДОБНОГО ВАРЛААМА ПЕЧЕРСЬКОГО

.

З нагоди Престольного свята печерного храму  Преподобного Варлаама, ігумена Печерського у Зимненській обителі було звершено святкову Всенічну та Божественну Літургію.

Після Святої Євхаристії, духовенство, сестри та прихожани обителі молились за Святковим Молебнем у печерному храмі на честь Преподобного Варлаама.

У СТОЛИЦІ РЕСПУБЛІКИ КІПР РОЗПОЧАЛАСЬ РОБОТА МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕРНЕЦТВО І СУЧАСНИЙ СВІТ»

.

8 листопада 2019 року в Нікосії почала роботу міжнародна конференція «Чернецтво і сучасний світ», для участі в якій на Кіпр два дні тому прибула делегація монахів архієреїв, намісників, ігуменів, ігумень і насельників монастирів з України, Росії, Білорусі, Молдови та інших країн. У складі делегації присутня ігуменя Стефана.