ГОЛОВНЕ СВЯТКУВАННЯ В НАШОМУ МОНАСТИРІ

.

У день вшанування Зимненської ікони Пресвятої Богородиці в Святогорському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі звершились святокові богослужіння.

Напередодні ввечері глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел митрополит Павел очолив всенічне бдіння в головному храмі обителі, а в сам день свята Божественну Літургію в співслужінні митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, керуючого Володимир-Волинською єпархією УПЦ митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира, митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента, митрополита Львівського і Галицького Філарета, архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, ректора Київських духовних шкіл єпископа Білогородського Сильвестра, а також численного духовенства.

Після читання Євангелія на Літургії митрополит Павел звернувся до всіх віруючих зі словом проповіді, в якому розповів про безперестанне молитовне заступництво Пресвятої Богородиці, після чого продовжив: «Кожна ікона Пресвятої Богородиці є чудотворною, але ми самі повинні задати собі питання: а чи правильно ми молимося і чи про те просимо, що нам дійсно необхідно? Зі сльозами і покаянним почуттям через святині ми отримуємо необхідну благодать Святого Духа, так як вона безперестану сходить від цих чудотворних ікон. Про це повинні задуматися всі ми. Нехай по молитвах Пресвятої Діви Господь невпинно укріплює нас, дарує нам мир душевний і тілесне здоров’я, збереже нас у Святій Соборній і Апостольській Церкві та всіх нас приведе до тихої пристані Царства Небесного!»

Під hentai porn час Літургії підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті».

Після закінчення Літургії був звершений хресний хід з чудотворною Зимненською іконою Пресвятої Богородиці, після чого владика Павел передав всім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також подякував архіпастирям і духовенству, що співслужили, за молитви, ще раз привітавши всіх зі святом.

Особливі слова вітання митрополита Павла були адресовані матінці-ігумені Стефані і сестрам Святої Зимненської обителі, які несуть тут свій послух. На завершення владика Павел привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і прикликав на всіх, хто молився за богослужінням, Боже благословення.

Текст прес-служби: Києво-Печерської лаври

Вашій увазі: ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ Божественної літургії

Відеофрагменти:Всенічна та Літургія

IMG 8532

IMG 8540

IMG 8554

IMG 8560

IMG 8573

IMG 8585

IMG 8596

IMG 8620

IMG 8636

IMG 8643

IMG 8691

IMG 8693

IMG 8735

IMG 8762

IMG 8783