Святкуємо Престольне свято Успенського Собору

.

Зранку в храмі-імениннику було відслужено Божественну Літургіі та святковий Хресний хід навколо головного храму Зимненської жіночої обителі - Успенського Собору.

Успі́ння Пресвятої Богородиці день закінчення земного життя святої Діви hentai porn Марії, матері Ісуса Христа. За православною традицією називається Успінням, що означає смерть або сон. За Святим Переданням цього дня апостоли зібралися в Єрусалимі для прощання і поховання Богородиці.

КОРОТКА ІСТОРІЯ УСПЕНСЬКОГО СОБОРУ:

 

Перший храм в ім'я Успіння Пресвятої Богородиці, за переданням, збудував на цьому місці святий рівноапостольний князь Володимир, заснувавши тут у 1001 році монастир. Храм був дерев'яним, а тому не вистояв довго у вирі століть. Час і непогода, вражі облоги і підпали – усе це стало причиною руйнації першого храму.

У 1495 році князь Федір Чарторийський збудував на місці старої церкви новий красень-храм, використавши добірну плінфу та передові технології того часу.

В Успенському соборі зберігається головна святиня Святогорської обителі – Зимненська чудотворна ікона Божої Матері. Є тут й інші реліквії – древні образи та святі мощі. Це частки мощей святителя Миколая Чудотворця, засновника монастиря святого рівноапостольного князя Володимира, преподобного Серафима Саровського, первомученика архідиякона Стефана та преподобного Авраамія Працелюбного.

Як і колись, цей древній храм кличе людей різного віку, стану та звання. Кожен, хто переступає його поріг донині знаходить тут утіху в горі, розраду в розпачі, зцілення у немочі.

IMG 8044

IMG 8049

IMG 8071

IMG 8107

IMG 8126

IMG 8133

IMG 8137

IMG 8146

IMG 8162

IMG 8166

IMG 8169