ВІТАЄМО ІГУМЕНЮ СТЕФАНУ

.

Настоятельниці Святогірського Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря

ігумені Стефані (Бандурі)

Дорога та високоповажна матушка ігуменя!

Сердечно вітаємо Вас із знаменною датою - 60 річчям від Дня народження та 28 річницею ігуменського послуху.

Своє життя Ви присвятили служінню Богу в чернечому званні. Господь сподобив Вас стати на шлях чернецтва у Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі.

Чимало трудів Ви покладаєте для відродження одного з найдавніших монастирів України - Зимненської обителі. З Божою допомогою протягом багатьох років Ви являєте сестрам добрий приклад духовного зростання і справжню християнську любов до паломників і гостей обителі. Ви, по слову Псалмоспівця Давида, намагаєтесь служити Господеві зі страхом і радіти Йому з трепетом (Пс. 2:11). Ви доклали багато зусиль у відродження чернечого життя в монастирі, відтворення його колишньої краси та у розвиток діяльності обителі.

Особливо хочемо відзначити Ваші старанність і відповідальність, з якими Ви виконуєте покладені на Вас Священноначаллям церковні послухи.

Заступництвом Пречистої Діви Богородиці та молитвам Всіх святих землі Волинської, нехай Премудрий Господь надалі допомагає Вам у несінні ігуменського послуху, що Ви здійснюєте на користь Церкви та спасіння своєї душі.

З любов’ю у Христі духовенство hentai porn та сестри врученої Вам обителі.

14 березня 2020 рік

P9173788