У СТОЛИЦІ РЕСПУБЛІКИ КІПР РОЗПОЧАЛАСЬ РОБОТА МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕРНЕЦТВО І СУЧАСНИЙ СВІТ»

.

8 листопада 2019 року в Нікосії почала роботу міжнародна конференція «Чернецтво і сучасний світ», для участі в якій на Кіпр два дні тому прибула делегація монахів архієреїв, намісників, ігуменів, ігумень і насельників монастирів з України, Росії, Білорусі, Молдови та інших країн. У складі делегації присутня ігуменя Стефана.

Описуючи сучасний стан життя православних людей в Україні, митрополит Святогірський Арсеній нагадав, що Українська Православна Церква не просила про надання їй автокефалії і що звернення до Константинопольського Патріарха Варфоломія було політичним рішенням, що линули від конгресменів, які не були чадами Православної Церкви. Але, як і за радянських часів, гоніння на Церкву, влаштовані після 2014 року прийшли в результаті державного перевороту урядом Петра Порошенка, лише зміцнили народ Божий в рішучості йти сповідницьким шляхом. 

За ті п'ять років, що канонічну Українську Православну Церкву очолює Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій було висвячено 15 єпископів (всього в даний час в УПЦ - 100 єпископів), з'явилося 30 нових монастирів (всього в Церкві 258 монастирів, з них три лаври) і 439 священнослужителів (всього їх - 12409), відкрито нових парафій на 184 більше, ніж за попередні п'ять років, незважаючи на труднощі реєстрації що діяли після 2014 року.

З доповіддю на тему: «Місія жіночих монастирів в сучасних умовах» в міжнародній конференції взяла участь настоятелька Святогорського hentai porn Зименського ставропігійного жіночого монастиря УПЦ ігуменя Стефана.

ДЖЕРЕЛО

KIP1

KIP20

KIP17

KIP2

KIP10

KIP3

KIP15

KIP8  KIP7

KIP12

KIP5

KIP6

KIP11

KIP19