Закінчення вступних іспитів до Регентського училища

.

Другого дня випробування відбувалися у два етапи. Зранку в головному храмі монастиря було відслужено молебень на початок доброї справи, який звершив керуючий Володимир – Волинською та Ковельською єпархією митрополит Володимир разом зі священиками обителі.

Пізніше розпочався усний іспит, на котрому були присутні настоятельниця обителі ігуменя Стефана, духовенство монастиря, а також Петро Микитович Бойчук - директор Луцького педагогічного коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, Василь Андрійович Шкоба - завідувач відділення музичного виховання Луцького педагогічного коледжу, методист, викладач вищої категорії та майбутні викладачі училища.

Протягом другого дня вступної кампанії абітурієнтки склали усний екзамен з Біблійної історії, а також продемонстрували навички володіння церковнослов’нською мовою та читання православних молитов напам’ять.
Особлива увага зверталась на вміння володіти голосом та музичним слухом. Також абітурієнтки виконали церковний або народний піснеспів.

За результатами вступних іспитів до Регентського духовного училища при Святогорському Зимненському жіночому монастирі зараховано на перший курс дев’ять абітурієнток.

-1

-2

-4

-3

-5

-6

-7

-8

-9

-11

-12

-14

-15

-16

-17

-18

-19