Вшанування Зимненської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці - 2017

.

Багато чудотворних образів Діви Марії має Українська Православна Церква, але серед них існує одна, найдревніша - Святогірська Зимненська ікона Пресвятої Богородиці. Знаходиться вона у Святогорському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі, що на Волині.

Щорічно, 24 вересня. Пресвята Богородиця збирає на святу гору чималу кількість віруючих людей. Цей рік не став виключенням, незважаючи на погодні умови та дощову погоду, прославити Богородицю зібралися волиняни та гості Древньої княжої обителі.

Напередодні hentai porn ввечері в Успенському соборі було відслужено святкову Всенічну, а опівночі Владики, священики, сестри та паломники проспівали Акафіст до Пресвятої Богородиці. Бажаючі мали можливіст вознесли свої гарячі молитви за нічною Божественною Літургією.

Зранку, на монастирській площі розпочалася урочиста Божествення служба, котру з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Високопреосвященнішому владиці співслужили митрополит і Барський Симеон, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Луцький і Волинський Нафанаїл, а також духовенство монастиря та гості обителі в священному сані.

Традиційно, на завершення богослужінь Образ Пресвятої Богородиці обнесли Хресною ходою навколо Успенського собору.

Митрополит Августин від імені всіх Преосвященних владик, привітав настоятельку ігуменію Стефану, сестер та усіх паломників обителі зі святом в честь вшанування Зимненського образу Богородиці.

Кожен присутній на святій горі приклався до Чудотворної ікони та отримав благословення Цариці Небесної.