ЗИМНЕНСЬКА ІКОНА ПОВЕРНУЛАСЬ ДО РІДНОЇ ОБИТЕЛІ

.

29 липня, о 5-й годині ранку, насельниці Святогорського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря, разом із духовенством, зустріли Чудотворний Образ Пресвятої Богородиці.

Після зустрічі сестри проспівали акафист Зимненській іконі Богородиці та з вдячністю вклонилися рідному образу.

Ікона Пресвятої Богородиці зі Святогорської Успенської Зимненської обителі майже місяць освячувала своїм відвідуванням єпархії Української Православної Церкви. В рамках Хресного ходу Пресвята Богородиця у Своєму Святогірському образі благословила землі Одеської, Балтської, Тульчинської та Могилів-Подільської єпархій та їх благочиння, також землю Київщини, де разом з іншими святинями взяла участь в урочистостях в День Хрещення Русі.

Нагадаємо, хресні ходи за участю святинь Української Православної Церкви проводилися протягом липня в усіх єпархіях Української Православної Церкви, об'єднуючи всіх віруючих в молитві про свою Батьківщину, про дарування миру Україні.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія Всеукраїнський Хресний хід 2017 року приурочений до торжеств з нагоди 25-ї річниці Харківського Архієрейського Собору, свята hentai porn Хрещення Київської Русі і до дня пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира. У цьому хресному ході взяли участь шановані чудотворні ікони Пресвятої Богородиці, які були виявлені в послесоборний період. Всі ці святині доставили в столицю в День Хрещення Русі.