Намісник Лаври очолив богослужіння в Зимно

.

У Неділю 25-ту після П’ятидесятниці глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив богослужіння в Успенському Святогірському ставропігійному жіночому монастирі.

ВОСКРЕСНА ВСЕНІЧНА

.

Напередодні дня воскресного та пам'яті Апостола і Євангеліста Матфея, намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел, звершив Всенічну в Зимненській жіночій обителі.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИРА TA АКТОВИЙ ДЕНЬ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ДУХОВНОГО УЧИЛИЩА

.

26 листопада 2020 року у день шанування святителя Іоанна Златоустого в Успенському кафедральному Соборі міста Володимир-Волиньского було звершено Божественну літургію та відзначено Актовий день Володимир-Волинського Духовного училища.

ІГУМЕНЯ СТЕФАНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ КОМІСІЇ З КАНОНІЗАЦІЇ СВЯТИХ

.

30 жовтня у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відбулося засідання Комісії з канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви, яке очолив митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн.

Єпископ Спиридон звершив Божественну Літургію у Зимненському жіночому монастир

.

6 жовтня 2020 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Васильківським вікаріатством єпископ Вишневський Спиридон звершив Божественну Літургію в Зимненському жіночому монастирі.