ВСЕНІЧНА НА ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ-2021

.

Введення в храм Пресвятої Богородиці – одне з дванадцяти головних свят Православної Церкви. Передання відносить встановлення цього свята до перших століть християнства, коли на руїнах Єрусалимського храму було збудовано церкву на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці.

За традицією Зимненського жіночого монастиря, символічно Пречиcту та Преблагословенну Діву Марію зустрічають вихованки нашого регентського відділення.

ПРЕСТОЛЬНИМ СВЯТОМ ОБИТЕЛЬ ВШАНУВАЛА ПРЕПОДОБНОГО ВАРЛААМА

.

В день пам'яті одного із найвідоміших святих Києво-Печерської лаври, преподобного Варлаама ігумена Печерського в Святогорському Зимненському жіночому монастирі, було звершену Божественну Літургію з молебнем печерному храмі.

ВІТАННЯ РЕКТОРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТА АКТОВИЙ ДЕНЬ ДУХОВНОГО УЧИЛИЩА

.

26 листопада 2021 року, в день пам’яті свт. Іоанна Златоустого у Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному соборі, було завершено Божественну літургію з нагоди святкування 53-річчя дня народження митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира та Актового дня духовної школи.

Відспівування новоспочилої настоятельки Корецького Свято-Троїцького ставропігійного жіночого монастиря ігумені Рафаїли (Хільчук)

.

4 листопада 2021 року, на свято Казанської ікони Божої Матері, після важкої хвороби на 69-му році життя відійшла до Господа настоятелька Корецького Свято-Троїцького ставропігійного жіночого монастиря ігуменя Рафаїла (Хільчук). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Преподобного Николи Святоши та вітання імениниці

.

У день пам’яті Преподобного Николи Святоши, князя Чернігівського і Луцького, Печерського чудотворця , намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел звершив Божественну літургію в Успенському соборі нашої обителі.

На завершення богослужіння, митрополит Павел привітав з Днем Небесного покровителя, благочинну монастиря, монахиню Миколаю. До вітання доєдналися настоятельниця обителі ігуменя Стефана та духовенство.